Актуелни пројекти

Second Trans-national Meeting - TNM 2

Trans-nacionalni sastanak 2

Inicijalno planiran za jun 2020. godine, posle nekoliko terminskih odlaganja prouzrokovanih merama zabrane kretanja ljudi usled pandemije Covid-19 unutar EU, dana 20. novembra 2020. godine održan je drugi transnacionalni sastanak konzorcijuma Projekta AGROECOINN. Sastanak je preliminarno trebao da okupi prisutne predstavnike konzorcijuma u Italiji, uz domaćinstvo Univerziteta iz Katanije, međutim iz opravdanih razloga, sastanak je organizovan putem on-line platforme.

Na tehničkom sastanku je interno predstavljen prethodno kreirana publikacija proizišla iz realizacije prvog intelektualnog rezultata, odnosno sagledani su svi napori i limiti koji su pratili njeno publikovanje. Takođe, definisani su administrativni koraci dalje realizacije Projekta u uslovima prolongacije pandemijskih mera, odnosno razmotreni su svi aspekti pripreme, izrade i finalizacije drugog intelektualnog rezultata Projekta, publikacije “Preduzetničke inovacije u poljoprivredno-prehrambenim naukama“.

Screen-shots