Архива

First Multiplier Event - E1

Prezentacija prvog intelektualnog rezultata projekta (E1)

Kao i u slučaju organizacije TNM 2, zabrana kretanja prouzrokovana pandemijom Covid-19 unutar i van granica EU, pomerila je inicijalno planiranu organizaciju Prezentacije prvog intelektualnog rezultata projekta AGROECOINN za jun 2020. godine, na 26. februar 2021. godine. Prezentacija u organizaciji Univerziteta iz Katanije i u ovom slučaju odžana je putem on-line platforme u formi vebinara pod naslovom „Organska poljoprivreda: Pretpostavka za zdravu ishranu - Trenutni trendovi na poljoprivrednom tržištu“. Događaj je održan pred auditorijumom od preko 60 učesnika, prevashodno predstavnika akademske zajednice iz Italije.

POSTER