Актуелни пројекти

Second Intellectual Output - IO2

II Intelektualni rezultat projekta (IO2)

Tokom perioda jun 2020 – mart 2021. godine, prethodno nominovani istraživači članica projektnog konzorcijuma koordinisani od strane Univerziteta ekonomskih nauka iz Bukurešta sproveli su pripremu, kreiranje i publikovanje drugog intelektulanog rezultata AGROECOINN projekta, monografije pod naslovom „Preduzetničke inovacije u poljoprivredno-prehrambenim naukama“ (https://www.uaic.ro/wp-content/uploads/2021/04/AGROECOINN_O2-_volum.pdf).

Publikacija je kroz 14 logički povezanih poglavlja grupisanih u četiri tematske celine na 327 strana, pod uređivačkom palicom Nicu Marcu, Georgiana Raluca Ladaru i Irina Neta Gostin, dala podršku preduzetničkim inicijativama u poljoprivredno-prehrambenom sektoru, uz preporuku da sve zainteresovane strane treba da budu u funkciji promocije inovacija i razmene dobrih praksi u skladu sa svojim mogućnostima.