Делегација представника јавног и приватног сектора из провинције Шандонг (НР Кина) посетила је Институт за економику пољопривреде

Делегација из провинције Шандонг (Народна Република Кина), посетила је Институт за економику пољопривреде у Београду у периоду од 4-11. септембра 2024. године. Том приликом, први састанак одржан је 5. септембра у Институту за економику пољопривреде, ком су присуствовали директор института, проф. др Јонел Субић, државни секретар у Министарству науке, технолошког развоја и иновација проф. др Мирослав Трајановић, специјални саветник председника за пољопривреду и аграрну политику проф. др Драган Гламочић, представници амбасаде НР Кине у Београду, директор Института за повртарство из Смедеревске Паланке проф. др Ненад Ђурић и директор Института Михајло Пупин др Никола Томашевић. Делегацију из провинције Шандонг чинили су углавном представници кинеских компанија које послују у области пољопривредног сектора, коју је предводио господин Чунсенг Ванг, директор Центра за проучавање модерне културе, туризма и међународне сарадње провинције Шандонг.