Партијски секретар провинције Шандонг (НР Кина) и представници Академије пољопривредних наука у посети Институту за економику пољопривреде

Институт за економику пољопривреде посетила је делегација из Академије пољопривредних наука провинције Шандонг, Народне Републике Кине.

Делегацију је предводио господин Лианг Јигуанг, секретар партијског комитета провинције Шандонг, са својим сарадницима, директорима института из наведене Академије. Састанку су присуствовали помоћница министарке за науку, технолошки развој и иновације проф. др Марина Соковић, господин Ли Руи, други секретар амбасаде НР Кине у Београду, проф. др Зорица Васиљевић, председник УО Института за економику пољопривреде, проф. др Јонел Субић, директор Института за економики пољопривреде и проф. др Ненад Ђурић, директор Института за повртарство из Смедеревске Паланке. Том приликом разговарало се о даљим корацима у сарадњи, поводом потписаног трилатералног меморандума између наведених институција.